Prawomocna wygrana przed Sądem Apelacyjnym w Warszawie z Santander Bank Polska S.A

W dniu 19.04.2022 r. w sprawie V ACa 669/21 zapadł  prawomocny wyrok w sprawie frankowej naszych Klientów przed Sądem Apelacyjnym w Warszawie V Wydziałem Cywilnym w ramach, którego oddalono apelację  pozwanego  banku w całości. Nadto zasądzono na rzecz powodów kwotę 8.100 zł tytułem kosztów postępowania apelacyjnego. W całości uwzględniono argumentację przygotowaną przez naszą Kancelarię. Sprawa dotyczyła umowy kredytowej z Santander Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie z 2007 r. Sąd podtrzymał stanowisko Sądu Okręgowego w Warszawie, że umowa kredytu zawarta z naszymi Klientami jest w całości nieważna. Sprawę prowadził osobiście radca prawny Grzegorz Ledwoń. Zarówno przed Sądem Okręgowym w Warszawie jak i Sądem Apelacyjnym w Warszawie nasi Klienci odnieśli  sukces.

Nasza Kancelaria skutecznie reprezentuje Klientów w sporach z bankami. Sprawy frankowe, w tym unieważnienie kredytu frankowego to jedne z najczęstszych spraw w naszej kancelarii.

Warto więc udać się do  prawnika (radca prawny, adwokat), który specjalizuje się w sprawach bankowych i  spróbować unieważnić umowę frankową. Pozytywne orzecznictwo w sprawach frankowych oraz doświadczenie  coraz szerszego grona prawników w tej materii sprawiają, że wyrok korzystny dla osób, które zaciągnęły kredyty frankowe jest jak najbardziej możliwy do uzyskania, co szczególnie pokazuje niniejsza sprawa. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszą Kancelarią tel.: 791 404  669.

#radcaprawny #prawnik #częstochowa #odszkodowania #oddłużanie #oddłużenia #sprawygospodarcze #obsługafirm #obsługaprzedsiębiorców #skutecznyprawnik #sprawyfrankowe #unieważnieniekredytu #kredytyfrankowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *