Nieważny kredyt frankowy !! Prawomocna wygrana z PKO Bank Polski S.A. z siedzibą w Warszawie!!!

 

Dnia 27 maja 2024 r. w prowadzonej przez naszą kancelarię sprawie frankowej o sygn. akt I ACa 3341/23 zapadł  prawomocny wyrok przeciwko PKO BP S.A. wydany przez Sąd Apelacyjny w Katowicach, I Wydział Cywilny. Sąd w wyniku apelacji obydwu stron procesu w pełni zaakceptował stanowisko naszego klienta i argumentację kancelarii. Zasądzając na rzecz powoda wszystkie dochodzone kwoty i usuwając zastrzeżony na rzecz Banku zarzut zatrzymania ujęty pierwotnie w sentencji orzeczenia.

Sprawę prowadził osobiście radca prawny Grzegorz Ledwoń. Sprawa dotyczyła umowy kredytowej z 2006 r.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszą Kancelarią pod nr tel.: 791 404  669. W przypadku skorzystania z usług naszej Kancelarii Państwa sprawę będzie prowadził doświadczony radca prawny, który specjalizuje się w sprawach frankowych i uzyskał dotychczas dla klientów Kancelarii wiele korzystnych wyroków Sądów.

#radcaprawny #prawnik #częstochowa #odszkodowania #oddłużanie #oddłużenia #sprawygospodarcze #obsługafirm #obsługaprzedsiębiorców #skutecznyprawnik #sprawyfrankowe #unieważnieniekredytu #kredytyfrankowe #PKOBP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *