Wygrana z Raiffeisen Bank International AG (Spółka Akcyjna) w 3 miesiące ! Kredyt frankowy nieważny !!

Dnia 29.04.2024 r. przed Sądem Okręgowym w Częstochowie I Wydziałem Cywilnym zapadł wyrok w sprawie naszej Klientki dochodzącej nieważności kredytów we franku szwajcarskim (CHF) – powództwo frankowe zostało uwzględnione w całości.

Zgodnie z wyrokiem w sprawie pod sygn. akt I C 117/24 ustalono, że zawarta z Raiffeisen Bank International AG (Spółka Akcyjna) z siedzibą w Wiedniu, umowa kredytu z 2008 r. jest nieważna oraz zasądzono od pozwanego Banku na rzecz naszej Klientki kwotę 137.655.57 zł wraz z odsetkami ustawowymi za opóźnienie oraz zwrot kosztów procesu w wysokości 11.817,00 zł.

Sprawa była prowadzona przez radcę prawnego Grzegorza Ledwonia.

Postępowanie w sprawie frankowej zainicjowane zostało w połowie stycznia  2024 r. a w toku przewodu sądowego odbyła się 1 rozprawa, podczas której doszło do przesłuchania naszej Klientki. Wyrok zapadł zaledwie po 3 miesiącach od wniesienia pozwu do Sądu!

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z Kancelarią pod nr tel.: 791 404 669. W przypadku skorzystania z usług naszej Kancelarii Państwa sprawę będzie prowadził doświadczony radca prawny, który specjalizuje się w sprawach frankowych.

#radcaprawny #prawnik #adwokat #częstochowa #odszkodowania #oddłużanie #oddłużenia #skutecznyprawnik #franki #wygrana #konsument #RaiffeisenBank

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *