Wygrana w sprawie frankowej z Bankiem BPH S.A.! Kolejny sukces Kancelarii!!

Dnia 20.10.2022 r. przed Sądem Okręgowym w Częstochowie I Wydziałem Cywilnym w sprawie pod  sygn. akt  I C 283/22  zapadł wyrok w sprawie naszych klientów dochodzących nieważności kredytu we franku szwajcarskim (CHF) – powództwo frankowe sporządzone przez naszą Kancelarię został uwzględnione w całości!

W sprawie pod sygn. akt I C 283/22 przeciwko Bankowi BPH S.A. Sąd Okręgowy w Częstochowie uznał, że umowa kredytu zawarta pomiędzy powodami, a poprzednikiem prawnym pozwanego GE Money Bankiem S.A. w Gdańsku jest bezskuteczna od samego początku i zasądził  od banku na rzecz naszych Klientów kwotę 131.879,17 zł wraz z odsetkami za opóźnienie oraz kwotę 7.642,01 CHF wraz z odsetkami za opóźnienie oraz  zwrot kosztów procesu.

Sprawę prowadził osobiście radca prawny Grzegorz Ledwoń.

Sąd Okręgowy w Częstochowie przychylił się do wypracowanej przez naszą Kancelarię argumentacji. W ustnym uzasadnieniu tychże wyroków wskazano, że nasi Klienci  nie byli należycie poinformowani o ryzyku walutowym. W związku z tym cała odpowiedzialność za ryzyko walutowe została przerzucona wyłącznie na kredytobiorców frankowych. Na kanwie niniejszej sprawy wspomniano, że brak jest systemowego rozwiązania dla kredytobiorców obciążonych kredytem we frankach, chociaż problem jest naglący szczególnie ze względu na ilość spraw wpływających obecnie  do sądów. Podkreślono, że banki wprowadziły na rynek wyjątkowo niebezpieczny produkt jakim są kredyty we franku szwajcarskim.

Nasza Kancelaria skutecznie reprezentuje klientów w sporach z bankami. Warto więc udać się do  prawnika (radcy prawnego lub adwokata), który specjalizuje się w sprawach finansowych oraz kredytach frankowych i  spróbować unieważnić umowę kredytu we franku szwajcarskim.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszą Kancelarią pod nr tel.: 791 404  669. W przypadku skorzystania z usług naszej Kancelarii Państwa sprawę będzie prowadził doświadczony radca prawny, który specjalizuje się w sprawach frankowych i uzyskał dotychczas dla klientów Kancelarii wiele korzystnych wyroków Sądów.

#radcaprawny #prawnik #adwokat #częstochowa #odszkodowania #oddłużanie #oddłużenia #skutecznyprawnik #franki #wygrana #konsument #BPH #GEMoney

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *