Kolejny sukces naszej Kancelarii!

Nasz kancelaria specjalizuje się w wielu dziedzinach prawa cywilnego, w tym w zagadnieniach prawa własności oraz zasiedzenia.

Dnia 20.10.2022 r. reprezentujący kancelarię prawnik uzyskał dla klientów naszej Kancelarii korzystne orzeczenie Sądu Rejonowego w Częstochowie, w którym stwierdzono zasiedzenie na ich rzecz nieruchomości.

Radca prawny podniósł przed Sądem, że do przedmiotowego zasiedzenia doszło w już w 1985 r., a wieloletnie zamieszkiwanie na przedmiotowej nieruchomości przez klientów Kancelarii, jako posiadaczy samoistnych z wyłączeniem innych osób.

W przypadku, gdy zamieszkują lub użytkują Państwo daną nieruchomość od wielu lat, a wiedzą Państwo, że nie mają do niej prawa własności, bądź nie są Państwo pewni, czy takie prawo Państwu przysługuje, zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią pod nr tel: 791-404-669. Istnieje bowiem szansa, że zasadnym jest przeprowadzenie w Państwa sprawie postępowania o zasiedzenie własności nieruchomości i nabycie własności nieruchomości w takim trybie.

#radcaprawny #adwokat #prawnik #zasiedzenie #własność #nieruchomość #prawowłasności #sąd #czestochowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *