Kolejne wygrane z firmami pożyczkowymi !!!

Niezmiernie miło nam podzielić się z Państwem ostatnimi wyrokami uzyskanymi przez Kancelarię w sporach z firmami pożyczkowymi. W bieżącym miesiącu wygraliśmy dwie sprawy z Profi Credit Polska S.A. oraz TAKTO NSFIZ. W niniejszych sprawach Sąd Okręgowy w Częstochowie w dniu 08.12.2021 r. wydał wyroki w sprawach sygn. akt VI Ca 756/21 oraz VI Ca 1182/2, w których oddalił wniesione przez Profi Credit Polska S.A. i TAKTO NSFIZ apelacje. Nadto pierwotnie Sądy wydały korzystne dla naszych klientów rozstrzygnięcia w pierwszej instancji, w tym polegające na całkowitym oddaleniu pozwu wniesionego przez Alektum Capital II AG w Zug (Szwajcaria).

W  niniejszych sprawach prawnicy Kancelarii skutecznie wykazali, iż w przedmiotowych  umowach pożyczek znajdowały się klauzule o charakterze niedozwolonym, a sama konstrukcja umów była  niezgodna z prawem (konstrukcja umowy miała służyć obejściu przepisów o maksymalnym oprocentowaniu oraz bezprawnym naliczeniu wygórowanych kosztów pozaodsetkowych).We wszystkich postępowaniach Sądy przychyliły się do argumentacji naszej Kancelarii stwierdzając, że zawarte w umowach koszty pozaodsetkowe  są nieuczciwe i nie mogą obowiązywać konsumentów.

Niestety jeszcze  wiele osób nie ma pojęcia o wadach prawnych występujących w umowach tzw. chwilówek i nie podejmuje efektywnej obrony przed nieuczciwymi pożyczkodawcami. Dlatego warto udać się do prawnika (radca prawny, adwokat), który specjalizuje się w sprawach finansowych i  spróbować unieważnić pożyczkę. Oprócz prowadzenia spraw “frankowych” i szeregu innych spraw z Bankami reprezentujemy również Klientów w sporach z firmami pożyczkowymi udzielającymi tzw. chwilówki. Serdecznie zapraszamy do kontaktu tel.: 791 404  669.

#unieważnieniepożyczki #pożyczki #proficredit #zaplo #dailycredit #radcaprawny #adwokat #prawnik #częstochowa  #prawnikczęstochowa #adwokatczęstochowa #sprawycywilne #obsługaprzedsiębiorców #sprawygospodarcze  #windykacja #odszkodowania #oddłużanie #oddłużenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *